Hollanda’da Ehliyet Sınavına Başvurular Mayıs Ayına Kadar Ertelendi

Hollanda’da Ehliyet Sınavına Başvurular Mayıs Ayına Kadar Ertelendi


Hollanda’da uzatılması gündeme gelen karantinanın ardından, CBR yeni başvuracaklar için nisan ayı sonuna kadar ehliyet sürüş testi planlamadığını açıkladı.

Hollanda’da 15 Aralık’tan 19 Ocak’a kadar olan karantina uygulamasının en az iki hafta daha uzamaya devam edeceğinin Hollanda medyasında sık sık yer alması üzerine, CBR (Motorlu Taşıt Sürücü Test Merkezi) nisan ayı sonuna kadar yeni başvuracak ehliyet adayları için test sürüşü planlamadığını açıkladı.

Hükümetin karantinayı en az iki hafta daha uzatacağı için, karantina sürecinde ehliyet sınavına giremeyenler için önlem aldıklarını belirten CBR, öncelik hakkının daha önce randevu alan ve karantina sürecinde ehliyet sınavına giremeyenler için kullanılacağı açıklandı.

Nisan ayının sonuna kadar yeni adaylara randevu vermeyeceklerini belirten CBR, hükümetin karantina sürecini ne kadar uzatacağına bağlı olarak bilgilendirmeye devam edeceği bilgisini paylaştı.


Kaynak: Sonhaber

 
SILA YOLU SEVENLER - Yalnız Değilsiniz...
Üyelere Özel grup · 32.207 üye
Gruba Katıl
SILA YOLU SEVENLER (SYS) - Sila'ya yolculuk ve gurbetcilerimize dair hersey burada sizlerin hizmetindedir. www.silayolusevenler.com
 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*