Hollanda’da Kırmızı Alarm: Test ve Aşı Merkezleri Kapandı, Futbol Maçları İptal Edildi

Hollanda’da Kırmızı Alarm: Test ve Aşı Merkezleri Kapandı, Futbol Maçları İptal Edildi


Hollanda’da kırmızı alarm nedeniyle GGD yarın tüm test ve aşı merkezlerinin hizmet vermeyeceğini, KNVB ise yarın oynanacak futbol maçlarını iptal ettiğini duyurdu.

Hollanda Kraliyet Meteoroloji Enstitüsü (KNMI), Pazar günü başlayacak olan dondurucu soğuklar ve beklenen kar nedeniyle kırmızı alarm verdiğini açıkladı.

Hollanda’da KNMI tarafından ülke genelinde verilen kırmızı alarmın ardından Belediye Sağlık Hizmetleri (GGD), yarın test ve aşı merkezlerinin hizmet vermeyeceğini açıkladı. GGD yarın yaklaşık 40 bin kişinin randevusunu iptal ettiğini duyururken, randevusu iptal edilen kişilere yeni randevu verileceği bilgisini paylaştı.

KNVB: Pazar Günü Oynanacak Futbol Maçları İptal Edildi

Hollanda Futbol Federasyonu (KNVB) ülke genelinde hava koşulları nedeniyle ilan edilen kırmızı alarmın ardından yarın lig maçlarının iptal edildiğini açıkladı. Hollanda Eredivisie Ligi’nde yarın oynanacak olan Ajax-FC Utrecht, FC Groningen-Feyenoord, Willem II-Ado Den Haag ve VVV Venlo-Sparta Rotterdam maçları ileri bir tarihte oynanacak.


Kaynak: Sonhaber

 
SILA YOLU SEVENLER - Yalnız Değilsiniz...
Üyelere Özel grup · 32.207 üye
Gruba Katıl
SILA YOLU SEVENLER (SYS) - Sila'ya yolculuk ve gurbetcilerimize dair hersey burada sizlerin hizmetindedir. www.silayolusevenler.com
 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*