13.2 C
İstanbul
Cumartesi, Nisan 13, 2024

Pegasus Türkiye Varışlı Uçuşlarda Yurt İçi Aktarma Sadece 1€

Pegasus Türkiye Varışlı Uçuşlarda Yurt İçi Aktarma Sadece 1€


Pegasus’tan Kampanya

Türkiye uçuşlarında yurt içi aktarmanız sadece 1€! Siz de hemen 14 Şubat – 30 Nisan 2022 tarihleri arasında seyahat etmek için 39,99 €’dan başlayan fiyatlarla Türkiye biletinizi alın, yurt içindeki aktarmalı uçuşunuza sadece ek 1€ ödeyerek memlekete kavuşun. Kampanyadan faydalanmak için son gün 13 Şubat!

Kampanya Özellikleri

 • SATIŞ TARİHİ
  • 07 Şubat 2022 / 13 Şubat 2022
 • UÇUŞ TARİHİ
  • 14 Şubat 2022 / 30 Nisan 2022

Türkiye Varışlı Uçuşlarda Yurt İçi Aktarman Sadece 1€

Satış Tarihi: 7-13 Şubat 2022 (Türkiye yerel saatine göre 7 Şubat 2022 saat 00:01’den 13 Şubat 2022 saat 23:59’a kadar satışın ve biletlemenin tamamlanmış olması şartıyla geçerlidir.)

Uçuş Tarihi: 14 Şubat – 30 Nisan 2022

Duyurunun Geçerli Olduğu Hatlar: Tüm Türkiye varışlı yurt dışı uçuşlarında ve tüm yurt içi bağlantılarında geçerlidir.

Ücret: Yurt dışından Türkiye varışlı uçuşlarda yurt içi aktarması 1€.

Koltuk Adedi: 39,99€’dan toplamda 5.000 koltuk satışa sunulmuştur. Başlangıç ve üzerindeki tüm ücret sınıflarından sunulan koltuk adedi ise toplam 600.000 adettir. Bu koltuklar tükendiği anda başlangıç ücretleri değişecek ancak yurt içi aktarma uçuşlarından 1€ tahsil edilmeye devam edecektir.

Kampanya www.flypgs.com ve Pegasus Mobil uygulaması ve acentelerden satın alınan biletlerde geçerlidir.

Ücret duyurusu yurt dışı uçuşlarda Süper Eko paket ücreti için geçerlidir. Yurt dışında Süper Eko dışındaki paketler için o paketin ücreti geçerlidir. Bilet fiyatı üzerine eklenecek ek hizmetler (koltuk, yemek, bagaj gibi) ve paketler ayrıca ücretlendirilecektir.

 • Kampanya sadece Pegasus’un taşıyıcı olduğu uçuşlarda geçerlidir. Farklı hava yolları ile ortak icra edilen uçuşlar kampanya kapsamı dışındadır.
 • Değişiklik yapılan uçuşun Taşıma Ücretindeki kalemler ile ilk uçuşun Taşıma Ücretindeki kalemler arasında ücret farkı var ise, yalnızca her bir ücret farkını ödeyerek ancak ceza ödemeden biletinizi değiştirebilirsiniz.
 • Cezasız değişiklik hakkı ile ilgili diğer tüm detaylar için https://www.flypgs.com/kampanyali-ucak-biletleri/tum-ucuslarda-cezasiz-degisiklik-hakki sayfasını ziyaret ediniz.
 • Kampanya kapsamında düzenlenen tüm Biletler ile ilgili değişiklik, iptal ve iade kuralları ilgili ücret sınıfı için Pegasus Genel Kuralları’nda belirtilen değişiklik, iptal ve iade şartlarına tabidir.
 • Burada belirtilmeyen konularda Pegasus Genel Kuralları geçerlidir.

Pegasus, ücret duyurusu süresince kurallarda tek taraflı değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ücret duyurusu şartları, değişiklik öncesinde gerçekleştirilmemiş işlemler ile ilgili olarak herhangi bir hak oluşturmaz. Böyle bir durumda kazanılmış hak iddiasında bulunulamaz.


ilgili haberler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sosyal Medya

33,580BeğenenlerBeğen
3,633TakipçilerTakip Et
2,877TakipçilerTakip Et
2,124TakipçilerTakip Et
7,002AboneAbone Ol
- Advertisement -

Son Haberler