13.2 C
İstanbul
Cumartesi, Nisan 13, 2024

Pegasus’ta Kış Dönemi Yurt Dışı Uçak Biletleri 9 Euro!

Pegasus’ta Kış Dönemi Yurt Dışı Uçak Biletleri 9 Euro!


Pegasus Hava Yolları 2022 sonu 2023 başı kış dönemi için hem yurt içinde hem yurt dışında ucuz bilet kampanyası başlattı. Buna göre yurtdışı uçak biletlerinizi 9 Euro’dan alabileceksiniz.

Pegasus Havayolları 2022 – 2023 kıç dönemi için indirimli bilet kampanyası başlattı. Kampanyadan sadece Pegasus Mobil uygulamasını kullanarak satın alanlar yapabilecek.

Kampanya koltuk sayısı ile sınırlı Yurt içi 75 bin yurt dışı için 70 bin koltuk satışa çıkarılmış durumda.

Bugün başlayan kampanya 10 Nisan sonuna kadar devam edecek. Buna göre mobil uygulamadan 30 Ekim 2022 – 25 Mart 2023 tarihleri arasında bilet alanlar yurt dışına 9 Euro + vergiler, yurt içine ise 309,99’dan başlayan fiyatlarlar uçabilecek.

Satış Tarihi: 7-10 Nisan 2022 (Türkiye yerel saatine göre 7 Nisan 2022 saat 00:01’den itibaren 10 Nisan 2022 saat 23:59’a kadar satışın ve biletlemenin tamamlanmış olması şartıyla geçerlidir.)

Uçuş Tarihi: 30 Ekim 2022 – 25 Mart 2023

Ücret Duyurusunun Geçerli Olduğu Hatlar: Aşağıda listenen yurt içi ve yurt dışı uçuşlarında toplam 145.000 koltuk için geçerlidir. Kampanyalı fiyatlar yurt içinde 75.000, yurt dışında 70.000 koltuktan satışa sunulmuştur.

Ücretler:

Yurt içi: 309.99 TL’den başlayan fiyatlarla,

Yurt dışı: 9€ + Vergiler (Vergiler ilgili tarifeli uçuşlar ile ilgili olarak seyahat gerçekleştirilen havalimanı/terminal işletmecisine geçerli tarifeler uyarınca ödenen yolcu servis ücreti veya benzer içerikli maliyet/vergi kalemlerini kapsar.)

Koltuk Adedi: Ücret duyurusu, ilgili ücret sınıfından sunulan koltuk adedi sayı ile sınırlı olup yurt içinde 75.000, yurt dışında 70.000; toplam 145.000 adettir. Bu koltuklar tükendiği anda ücretler değişecek ve bu ücret duyurusuna tabi olarak hiçbir hak talebinde bulunulamayacaktır.

Kampanyadan yararlanmak isteyen tüm misafirlerimizin Pegasus BolBol üyesi olması ve yolcu bilgileri girilirken her bir misafirimizin kendi Pegasus BolBol üyelik numarasını (üyelikte kayıtlı olan cep telefonu numarası) girmesi gerekmektedir.

Ücret duyurusu sadece Pegasus Mobil uygulamasından satın alınan biletlerde geçerlidir.

Ücret duyurusu direkt uçuşlar için geçerlidir.

Ücret duyurusu yurt içi uçuşlarında Eko paket ücreti için geçerlidir. Yurt içinde Eko dışındaki paketler için o paketin ücreti geçerlidir.

Ücret duyurusu yurt dışı uçuşlarında Süper Eko paket ücreti için geçerlidir. Yurt dışında Süper Eko dışındaki paketler için o paketin ücreti geçerlidir.

Bilet fiyatı üzerine eklenecek ek hizmetler (koltuk, yemek, bagaj gibi) ve paketler ayrıca ücretlendirilecektir.

Değişiklik yapılan uçuşun Taşıma Ücreti’ndeki kalemler ile ilk uçuşun Taşıma Ücretindeki kalemler arasında ücret farkı var ise, ancak her bir ücret farkı ödenerek ceza ödemeden bilet değişikliği yapılabilir.

“Taşıma Ücreti (a) Baz Ücret, (b) Yakıt Harcı, (c) Havalimanı Vergisi, (d) Check-in Bedeli ve (e) Hizmet Bedelinden oluşmaktadır. Bu kapsamda, değişiklik yapılan uçuşun Taşıma Ücretindeki kalemler ile ilk uçuşun Taşıma Ücreti’ndeki kalemler arasındaki her bir ücret farkı tahsil edilir.”

Cezasız değişiklik hakkı ile ilgili diğer tüm detaylar için https://www.flypgs.com/kampanyali-ucak-biletleri/tum-ucuslarda-cezasiz-degisiklik-hakki sayfasını ziyaret ediniz.

Ücret duyurusu kapsamında düzenlenen tüm Biletler ile ilgili iptal ve iade kuralları ilgili ücret sınıfı için Pegasus Genel Kurallarında belirtilen iptal ve iade şartlarına tabidir.

Burada belirtilmeyen konularda Pegasus Genel Kuralları geçerlidir.

Pegasus, ücret duyurusu süresince kurallarda tek taraflı değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Ücret duyurusu şartları, değişiklik öncesinde gerçekleştirilmemiş işlemler ile ilgili olarak herhangi bir hak oluşturmaz. Böyle bir durumda kazanılmış hak iddiasında bulunulamaz.

Kampanyanın ayrıntılarına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;

https://www.flypgs.com/kampanyali-ucak-biletleri/2022-2023-kis-sezonu-sadece-bolbollular-satista?v=d423


ilgili haberler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sosyal Medya

33,580BeğenenlerBeğen
3,633TakipçilerTakip Et
2,877TakipçilerTakip Et
2,124TakipçilerTakip Et
7,002AboneAbone Ol
- Advertisement -

Son Haberler