Almanya’da 26 Yaşındaki Türk Genci Korona Nedeniyle Hayatını Kaybetti

Almanya’da 26 Yaşındaki Türk Genci Korona Nedeniyle Hayatını Kaybetti

Almanya’da 26 yaşındaki Türk genci koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti. Ülkede korona virüs nedeniyle ölen Türklerin sayısı 113’e yükseldi.

Almanya’da Essen Üniversite Hastanesi’nde tedavi gören 26 yaşındaki bir Türk gencinin koronavirüs nedeniyle yaşamını yitirdiği bildirildi.
Yerel makamlardan edinilen bilgiye göre, 3 haftadır hastanede tedavi gören Türk genci, korona virüs nedeniyle dün gece hayatını kaybetti. Vefat eden Türk gencinin 80 yaşındaki dedesinin de iki hafta önce korona virüsten öldüğü bilgisi paylaşıldı.

Mannheim’da Da Bir Çift Koronadan Hayatını Kaybetti

Öte yandan Mannheim’da korona virüsten vefat eden diğer bir Türk vatandaşının eşinin de 3 gün önce aynı hastalıktan hayata gözlerini yumduğu öğrenildi. Korona virüs nedeniyle hayatını kaybedenlerin aile bireylerinde de koronavirüs testinin pozitif çıktığı ve ev karantinasında oldukları ifade edildi.

Korona virüs sebebiyle ölen Türklerin sayısı 113’e yükseldi

Almanya’da Korona virüs sebebiyle ölen Türklerin sayısı 113’e yükseldi. Ülkede koronavirüs vaka sayısı 156.724’e, koronavirüs nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısı ise 5.880’e çıktı


 
SILA YOLU SEVENLER - Yalnız Değilsiniz...
Üyelere Özel grup · 32.207 üye
Gruba Katıl
SILA YOLU SEVENLER (SYS) - Sila'ya yolculuk ve gurbetcilerimize dair hersey burada sizlerin hizmetindedir. www.silayolusevenler.com
 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*