Gurbetçi 10 bin maske hibe etti

Gurbetçi 10 bin maske hibe etti

Muharrem Çakan Almanya Essen şehrinde yaşayan gurbetçi bir iş adamı. Muharrem Çakan, korona virüs salgınıyla mücadele kapsamında yardımcı olmak için Essen Belediyesi’ne 10 bin maske hibe etti.

Almanya’nın Essen şehrinde yaşayan Muharrem Çakan emlak sektöründe çalışan bir Türk iş adamı., Yaşadığı ülke olan Almanya’ya karşı sorumluluk hissettiği için böyle bir bağışta bulunmak istediğini açıkladı. Muharrem Çakan ayrıca el birliği ile bu korona virüs salgınından kurtuluruz dileğinde de bulundu.

Muharrem Çakan yasadığı Esssen şehri belediyesine 10.000 maske hibe ederken, yaşanılan bu zor süreçte kendisinin de bir katkısı olması gerektiğini düşünmüş ve maske hibe etmeye karar vermiş.

Essen belediyesi yetkililerine maskeleri teslim eden Muharrem Çakan, zor günlerde birlik ve beraberliğin önemini vurgularken, korona virüs salgınının bir an önce bitmesi temennisinde bulundu. Essen belediyesi yetkilileri de Muharrem Çakan’a yaptığı bu jest için teşekkürlerini bildirdi.

 
SILA YOLU SEVENLER - Yalnız Değilsiniz...
Üyelere Özel grup · 32.207 üye
Gruba Katıl
SILA YOLU SEVENLER (SYS) - Sila'ya yolculuk ve gurbetcilerimize dair hersey burada sizlerin hizmetindedir. www.silayolusevenler.com
 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*