16.7 C
İstanbul
Pazartesi, Haziran 5, 2023

THY Uçuş Paketlerini Yeniliyor

THY Uçuş Paketlerini Yeniliyor


Türk Hava Yolları iç hat uçuşlarında misafirlerinin tercihine sunduğu uçuş paketlerinde değişikliğe gidiyor.

Ekonomi sınıfı için üç, business sınıfı için ise iki olmak üzere beş farklı bilet tipinde hazırlanan yeni uçuş paketleri, yolculara diledikleri ürün ve hizmetleri tercih etme fırsatı sunacak. THY, tüm bilet tiplerinde ücretsiz ikram sunmaya ise devam edecek.

Daha önce ekonomi kabini için “EcoFly”, “ExtraFly” ve “PrimeFly” olarak üç farklı tipte sunulan uçuş paketlerimde değişikliğe gidildi. EcoFly’da kayıtlı bagaj hakkı kaldırılken 8 kilogramlık kabin bagaj hakkı sabit tutuldu. ExtraFly’da 20 kilogram olan kayıtlı bagaj hakkı 23 kilograma, PrimeFly’da 25 kilogram olan kayıtlı bagaj hakkı 30 kilograma yükseltildi.

Business sınıfında ise tüm ayrıcalıklar 2 farklı pakette yolculara sunulacak. Daha önceden uygulanan BusinessFly’a ek olarak Business Prime paketi ile 40 kilograma kadar kayıtlı bagaj kabul edilecek.

  • “EcoFly” seçeneğinde 1 parça 8 kilogram kabin bagajı ve ikram hakkı tanınıyor.
  • “ExtraFly” seçeneğinde ise, 23 kilogram kayıtlı bagaj, 1 parça 8 kilogram kabin bagajı, ücretsiz standar koltuk seçimi, yüzde 25 ekstra bonus mil, ücretli bilet değişikliği,
  • “PrimeFly”da ise 30 kilogram bagaj, 1 parça 8 kilogram kabin bagajı, ücretsiz standart koltuk seçimi, yüzde 50 ekstra mil, ücretsiz bilet değişikliği ve kesintili iade hakkı veriliyor.
  • “BusinessFly” seçeneğinde ise, 30 kilogram bagaj, 2 parça 8 kilogram kabin bagajı, ücretsiz koltuk seçimi, özel yemek servisi, business lounge kullanımı, ücretsiz bilet değişikliği,
  • “Business Prime” seçeneğinde ise 40 kilogram kayıtlı bagaj, 2 parça 8 kilogram kabin bagajı, ücretsiz koltuk seçimi, FastTrack gibi hakların dışında yüzde 50 ekstra mil ve kesintisiz iade hakkı sunulacak.

Yeni uçuş paketlerinin kısa süre içerisinde THY tarafından resmen duyurulması bekleniyor.

Anadolujet De Yurt İçi Uçuş Paketlerini Yeniledi

“Uçmayan kalmasın” sloganıyla Anadolu’yu bir uçtan bir uca bağlayan THY’nin alt markası AnadoluJet de yurt içi uçuşlarında sunduğu uçuş paketlerini yeniliyor.

AnadoluJet, tüm yurt içi seyahatlerde geçerli olacak 3 yeni uçuş paketi ile yolcularına kendileri için en uygun olanı seçme imkânı sunacak. Yeni uçuş paketleri “EcoJet”, “ExtraJet” ve “ComfortJet” olarak yolculara sunulacak.

  • “EcoJet” seçeneğinde yolcular, 8 kilogram kabin bagajı ve ücretsiz ikram (sandviç menü) hakkında sahip iken,
  • “ExtraJet” seçeneğinde yolculara 20 kilogram bagaj, 8 kilogram kabin bagajı, standart koltuk seçimi ve ücretli bilet değişikliği ve ücretsiz ikram hakkı tanınıyor.
  • “Confortjet” 25 kilogram bagaj, 8 kilogram kabin bagajı, istenilen koltuğun seçimi, ücretsiz bilet değişiklik, kesintisiz iade ve ücretsiz ikram hakkı sunuluyor.

AirportHaber

ilgili haberler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sosyal Medya

33,715BeğenenlerBeğen
3,402TakipçilerTakip Et
2,946TakipçilerTakip Et
2,013TakipçilerTakip Et
7,002AboneAbone Ol
- Advertisement -

Son Haberler